مجله موفقیت

10 نفر از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2020

ثروتمندترین افراد جهان
زمان مطالعه این مطلب : ⏰ 6 دقیقه

حالت شب💡

ثروتمندترین مرد جهان در سال 2020 کیست؟

این جهان از بسیاری جهات شگفت انگیز است. روزی خود را در این لیست خواهید دید اگر ایمان داشته باشید موفقیت از آن شماست.

در حالی که موضوع پول است ، طبیعتاً شما هم دوست دارید بدانید ثروتمندترین افراد جهان چه کسانی هستند. ما تنها 10 نفر از ثروتمندترین افراد جهان را بر اساس ارزش خالص آن‌ها بررسی خواهیم کرد. اگر این لیست را با دقت مرور کنید ، متوجه می‌شوید که اکثریت این افراد چیزی دریافت نکردند.

آن‌ها مجبور بودند برای پولی که بدست آورده اند سخت کار کنند. باید این افراد را به خاطر کارهای خارق العاده‌ای که در زمینه‌های مربوطه انجام داده‌اند ، تحسین کرد. همچنین هم می‌توان با حسادت به آن‌ها نگاه کرد. در چنین شرایطی ، شخص مقصر کیست؟ پاسخ را به عهدۀ شما می‌گذاریم.

در ضمن بیایید به این لیست نگاه کنیم. این لیست می‌تواند افراد کارآفرین جهان را تشکیل دهد. باید به آن‌ها نگاه کرد و از آن‌ها الهام گرفت و راز موفقیت آن‌ها را قبل از اینکه دیر شود کشف کرد. این یک لیست پر نوسان است، در آینده ممکن است تغییرات زیادی داشته باشد.بریم سراغ لیست :

 10. چارلز كوخ: 48.4 میلیارد دلار 

چارلز كوخ “Charles Koch” در 01 نوامبر 1935 متولد شد ، او برادر بزرگتر دیوید كوخ است. وی رئیس و مدیرعامل شرکت “صنایع كوخ” است. او همچنین مانند برادرش درگیر فعالیت‌های بشر دوستانه است. به نظر می‌رسد شباهت‌های زیادی بین این دو نفر وجود دارد.

 09. دیوید کوخ: 48.5 میلیارد دلار 

“دیوید کوچ” متولد 03 مه 1940 خوش شانس است که در لیست ما در جایگاه نهم قرار دارد. ما به هیچ وجه در توانایی‌های وی شک نداریم. در حقیقت ، او در سال 1991 در اثر سقوط هوایی “UA 1943” جان سالم به در برد. شاید ، کارهایی که او انجام می‌دهد به داد او رسیده است.

در حال حاضر ، او معاون “صنایع كوخ” است. او همچنین یک نیکوکار است که سخاوتمندانه در زمینه‌های مختلف خیریه نقش داشته است. او تمایلات سیاسی بسیار شدیدی با حزب جمهوری خواه دارد. شاید ، ثروت او در دوران دولت ترامپ افزایش یابد. وی با داشتن ارزش خالص 48.5 میلیارد دلار ، نفر نهم در این لیست است.

 08. برنارد آرنو: 54.6 میلیارد دلار 

“برنارد آرنو” متولد 5 مارس 1948 رئیس و مدیرعامل “LVMH” ، بزرگترین شرکت کالاهای لوکس در جهان است. او همچنین رئیس “Christian Dior S.A “است. او یك سرمایه‌گذار با هوش است كه در بسیاری از مشاغل به همان اندازه متفاوت از خرده فروشی سوپر ماركت‌ها و غیره سرمایه‌گذاری كرده است. وی با ارزش خالص 54.6 میلیارد دلار نفر هشتم از لیست ثروتمندترین اشخاص جهان است.

 07. لری الیسون: 60.4 میلیارد دلار 

لارنس ، متولد 17 اوت سال 1944 ، لارنس ، معروف به “لری الیسون” ، بنیانگذار شرکت “اوراکل” است. او تا سپتامبر 2014 مدیر عامل شرکت بود. ماهیت نامفهوم این لیست را ببینید! اگر ما این لیست را در ماه فوریه تهیه کرده بودیم ، او بسیار بالاتر از جایگاه فعلی بود. امروز ، او 60.4 میلیارد دلار سرمایه خالص دارد.

 06. کارلوس اسلیم: 68.7 میلیارد دلار 

اقتصاد آمریکا به گونه‌ای است که بسیاری از میلیاردرهای جهان را تولید می‌کند.”کارلوس اسلیم” مکزیکی ، مرد شماره 6 این لیست است. کارولوس اسلیم متولد 28 ژانویه 1940 است،او سهام‌های بزرگی از شرکت‌های مختلف را از طریق کنگلومراس ، گروپو کارسو در اختیار دارد.

وی مدیرعامل شرکت‌هایی مانند Remex ، America Movil و سامسونگ مکزیک بوده است. وی در بین سالهای 2010 تا 2013 ثروتمندترین فرد جهان بود. با این حال ، او اکنون در جایگاه ششم قرار دارد.

 05. مارک زاکربرگ: 72.4 میلیارد دلار 

ثروتمندترین افراد جهان

چه کسی “مارک زاکربرگ” را نمی‌شناسد؟ هر شخصی که دارای یک حساب Facebook است باید از او شنیده باشد. مارک در 14 مه 1984 به دنیا آمد ، او جوان‌ترین فرد در این لیست است. وقتی فیس بوک را راه اندازی کرد ، او فقط 20 سال داشت.

سفر فیس بوک از اتاق خوابگاه دانشگاه هاروارد به هر خانه‌ای در این دنیا چیزی رویایی است. در حال حاضر ، مارک در رتبه 5، با ارزش خالص 72.4 میلیارد دلار قرار دارد. فقط زمان می‌تواند بگوید که او در آینده به کجا می‌رسد.

 04. آمانسیا اورتگا : 78 میلیارد دلار 

ثروتمندترین افراد جهان

در رتبه 4 ، آمانسیو اورتگا را داریم که تنها نفر سوم غیر امریکایی در این لیست باشکوه است. Amancio Ortega متولد 28 مارس 1936 ، یک تاجر اسپانیایی است. بنیان‌گذار گروه مُد Inditex ، Amancia به طور رسمی در سال 2011 از Inditex بازنشسته شد.

Amancia نیز تمایلات بشر دوستانه بزرگی دارد. او همچنین 20 میلیون یورو به Caritas International ، یک سازمان امدادی مذهبی اهدا کرده است. او با ارزش 78 میلیارد دلار ، نفر چهارم است.

 03. وارن بافت: 84.5 میلیارد دلار 

ثروتمندترین افراد جهان

در رتبه 3 ، ما پیرترین فرد در این لیست باشکوه را داریم. “وارن بافت” که در 30 اوت 1930 به دنیا آمد ، باید او را به عنوان موفق‌ترین و بزرگترین كسب و كار تا به امروز رتبه بندی كنیم. او احساس فوق العاده‌ای برای سرمایه گذاری در مکان‌ و زمان مناسب دارد.

این ویژگی باعث شد وی یک شرکت نساجی به نام “Berkshire Hathaway” را بدست آورد و آن را به یک شرکت هلدینگ متنوع تبدیل کند. بازار او را با نام “جادوگر سرمایه‌گذاری” می‌شناسد. وی با خالص 84.5 میلیارد دلار خالص ، اکنون رتبه 3 را از آن خود کرده است.

 02. بیل گیتس: 97.5 میلیارد دلار 

ثروتمندترین افراد جهان

رتبه شماره 2 متعلق به “ویلیام هنری گیتس” است که به بیل گیتس معروف است. هر شخصی که با رایانه کار کرده است ، نام او را به خوبی می‌شناسد. بیل گیتس ، بنیانگذار مایکروسافت ، متولد 28 اکتبر 1955 است. وی از سال 1995 تاکنون چندین بار در صدر این لیست قرار گرفته است.

او اکنون از شرکت مایکروسافت بازنشسته شده است و پس از بازنشستگی مدیرعامل ساتیا نادلا است. او به همراه همسرش ، ملیندا ، به دنبال بنیاد بیل و ملیندا گیتس ، یکی از بزرگترین تلاش‌های بشر دوستانه در جهان هستند.

بیل گیتس با ارزش تقریبی 97.5 میلیارد دلار ، دومین مرد ثروتمند کره زمین است ، وی قبل از دسامبر 2017 در این لیست صدرنشین بود.

 01. جف بزوس: 140 میلیارد دلار 

ثروتمندترین افراد جهان
افرادی که خرید اینترنتی انجام داده‌اند ، نام Amazon.com را حتماً شنیده‌اند. به همین ترتیب ، افرادی هم که خرید اینترنتی انجام نداده‌اند نام Amazon.com را شنیده‌اند. خلاصه این که همه می‌دانند آمازون چیست.

ما بنیان‌گذار ، رئیس و مدیر عامل شرکت Amazon.com را نفر اول در لیست 10 نفره از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2020 قرار داده‌ایم. متولد 12 ژانویه 1964 ، جفری پرستون جورگنسن با نام جف بزوس با ارزش خالص تخمین زده شدۀ 140 دلار  در حال حاضر ثروتمندترین مرد جهان امروز است.

این افراد چگونه به ثروت رسیده‌اند ؟

اکنون که می‌دانید ثروتمندترین افراد جهان در سال 2020 چه کسانی هستند ، باید روی زندگی خود تمرکز کنید و از زندگی این افراد الهام بگیرید و شروع به ساختن آینده خود کنید. شاید روزی نام شما را در این لیست بنویسیم.اما چگونه ؟ جواب سوال شما در مجله موفقیت داده شده است.

مجله موفقیت

لینک کوتاه:https://Robinmode.com/?post=906

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “10 نفر از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2020

  1. سامیه علیرضایی گفت:

    خوش به حالشون کاش ما هم جای اونا بودیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *