مجله موفقیت

چطور پول جذب کنیم ؟

جذب پول
زمان مطالعه این مطلب : ⏰ 5 دقیقه

حالت شب💡

جذب پول می‌تونه خیلی جذاب باشه اما چطوری امکان داره ؟

بزارید داستانی از Joseph Vitale براتون بگم.جو ویتالی خالق اثر secret یا همون راز است که در کتاب عامل جذب نوشته : یک روز در صف همایشی 700 نفری در شهر سیاتل ایستاده بودم.

خانمی کنارم ایستاده بود که کارش انرژی درمانی بود.وقتی از نحوه کارش پرسیدم گفت کار پیچیده‌ای است و برای هر شخص دستور العمل متفاوتی دارد. پرسیدم کارت ویزیت دارید؟ گفت نه، من شوکه شدم! گفتم در اینجا 700 مشتری بالقوه دارید آن وقت شما کارت ویزیت ندارید ؟!

جذب پول

همه افرادی که به این همایش آمده بودند صاحب کسب و کاری برای خودشان بودند و همۀ آنها برای بازاریابی و تجارت خود نیاز به کمک داشتند. در واقع هر کدام از آن 700 نفر، نمایندۀ گروه بزرگتری هستند که برای گسترش بازار خود به آن همایش آمده بودند، این را نیز می‌دانستم که شرایط فعلی آن‌ها بازتاب افکار و احساسات درونی‌شان است. یعنی حالات و احساسات درونی‌شان باعث یا مانع رونق کسب و کارشان می‌شد.

جذب پول

در واقع زنی که کارت ویزیت نداشت در مورد کار خودش احساس نا امنی درونی می‌کرد، که بواسطه نداشتن کارت ویزیت در زندگی او نمود پیدا کرده بود.

در واقع اگر آن زن نگرشی مثبت به کسب و کارش داشت حتی به کارت ویزیت نیازی نداشت در واقع کسب و کار سراغش می‌رفت و انرژی درونی‌ که از او ساطع می‌شد برایش بازاریابی می‌کرد.

جذب پول

وقتی تصور روشنی از خدماتی که به دنیا می‌دهید در مورد ماشین، خانه، فرد مورد علاقه‌تان، کار و هر چیزی که دوست دارید داشته باشید و به وضوح درونی برسید جذب را شروع کرده‌اید و همانطور که مردی موفق می‌گفت: حالا کائنات کارت ویزیتم را توزیع می‌کنند.

 

جذب پول یا معنویت ؟ اصول کامیابی و موفقیت :

یک سوال اساسی در پایان کتاب راجر بابسون مربوط به دهۀ 1920 تحت عنوان موفقیت و کامیابی وجود دارد که از رئیس جمهور آرژانتین می‌پرسد چرا آمریکای جنوبی با آن همه شگفتی و منابع طبیعی‌اش این همه از لحاظ پیشرفت و تجارت از آمریکای شمالی عقب‌تر است؟

جذب پول

در نهایت (رئیس جمهور وقت آرژانتین آقای Hipólito Yrigoyen ) پاسخ داد: من به این نتیجه رسیدم که آمریکای جنوبی متشکل از اسپانیایی‌هایی است که در جستجوی طلا به این کشور آمده‌اند ولی ساکنان آمریکای شمالی، اکثراً پدران روحانی هستند که به خاطر خدا به این منطقه آمده‌اند.

جذب پول

 

 ( حالا شما جواب این سوال را بدهید: چرا ایران با داشتن 2% از منابع جهان از خیلی از کشورها از لحاظ رفاه اجتماعی عقب‌تر است؟ ) 

 

کانون توجه شما کجاست؟ بر روی پول یا معنویت؟

شما می‌خواهید به اهداف خود برسید یا معنویاتی را که اهداف‌تان برایتان به ارمغان می‌آورند ؟ درست است پول فقط نشانه است. اما اگر شما روی انرژی‌ای که از پول بدست می‌آورید تمرکز کنید بدون شک آن را جذب خواهید کرد.

جذب پول

چگونه میلیونر شویم ؟

سال‌ها پیش اسکرولی بلوتنیک مطالعه‌ای روی 1500 نفر انجام داد. آن‌ها را به 2 گروه دسته بندی کرد: گروه الف که متشکل از 1245 نفر بودند. آن‌ها گفتند ابتدا به دنبال پول خواهند رفت و بعد کاری که می‌خواهند را با آن انجام می‌دهند.

و اما 255 نفر باقیمانده که در گروه ب بودند گفتند ابتدا به دنبال خواسته‌هایشان خواهند رفت چرا که مطمئن هستند پول به دنبال آن‌ها خواهد آمد.

می‌خواهید بدانید نتیجه چه شد؟ بیست سال بعد ، 101 نفر از 1500 نفر میلیونر شدند که تنها 1 نفر از گروه الف بودند و 100 نفر باقیمانده عضو گروهی ب بودند  یعنی گروهی که گفتند به دنبال خواسته‌هایشان می‌روند تا پول بدنبال آن‌ها بیاید.

 بله کانون توجه خود را روی خواسته‌هایتان ببرید، پول به دنبال شما خواهد آمد.

به مرحله فاکتورهای عامل جذب خوش آمدید :

و اما قراره در ادامه این مطلب و مطالب بعدی به شما آموزش بدهیم که بیاموزید جذب پول یا هرآنچه که می‌خواهید نظیر سلامتی چگونه میسر است.

قراره یاد بگیرید چطوری کسب و کار خود را بدون تقلا رونق بدهید، عشق‌تان را بدست آورید ( جذب عشق ) ، پول بیستری جذب کنید و هر آنچه که می‌خواهید بدست آورید.

جذب پول

این روش براساس معیارهای ثابت شدۀ بازاریابی و اصول پایدار معنویت بنا نهاده شده است که به شما نشان خواهد داد چگونه احساسات درونی‌تان روی زندگی تاثیر گذار است و این که چه کارهایی را باید انجام دهید و چه کارهای را نباید انجام دهید تا بتوانید هر چه دلتان می‌خواهد داشته باشید.

من نام آن را ” عامل جذب ” می‌گذارم و مطمئن هستم که این فرمول حقیقی برای موفقیت است و هرگز شکست در کارش نیست.

سوال اساسی: آیا این روش‌ها جواب می‌دهد ؟

تنها راهی که صداقت در آن موج می‌زند، امتحان این روش توسط خودتان است. شما داستان کسانی را خواهید خواند که صاحب اتومبیل، خانه و ثروت شده‌اند، سرطان را شکست داده‌اند، روابط جدیدی ایجاد کرده‌اند و پول بیشتری جذب کرده‌اند.

من قصد دارم به شما اجازه دهم که ارتباط بین معجزه و بازاربابی معنویت را کشف کنید چرا که هیچ چیز قدرتمندتر از تجربیات دسته اول خودتان نخواهد بود.

بیاید در این باره صحبت کنیم که شما چطور می‌توانید از طریق قدرت معجزه آسای ” عامل جذب ” ثروت‌تان را افزایش دهید و به هرچه دوست دارید برسید؛ همه این‌ها با درک شما از زندگی شروع می‌شود.

ادامه دارد…>

 

لینک کوتاه: http://Robinmode.com/?p=391

منبع : The attractor factor book

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *