مجله موفقیت

قانون جذب : دلیل این که سوپ شما دیر آماده می‌شود خود شما هستید !

جذب
زمان مطالعه این مطلب : ⏰ 4 دقیقه

حالت شب💡

متن موفقیت اینجاست ، راه دیگری هم وجود دارد !

وقتی شما بی پولی را لمس کرده‌اید خیلی خوب می‌دانید که تمام دنیا چطور روی سرتان خراب می‌شود، افسرده می‌شوید وقتی درآمدتان کفاف امور روزانه شما را نمی‌دهد.اگر از این وضع خسته شده‌اید پس برای تغییر هم آمده‌اید.

بگذارید حرفم را با یک داستان از جو ویتالی شروع کنم.جو در کتاب قانون جذب نوشته : من بیش از ده سال با جاناتان جیکوبز کار می‌کردم، مردی که به شفا دهنده التیام بخش معروف بود. چرا که در کمک کردن به مردم و درمان آنها سابقه طولانی داشت و به طرز شگفت آوری آن‌ها را شفا می‌داد و باعث بهبودی آن‌ها می‌شد.

به طوری که حتی پزشکان هم او را به بیمارستان خود معرفی می‌کردند.من می‌دیدم که جاناتان به کسانی که از بیماری سرطان رنج می‌بردند و برای درمان مشکل مالی داشتند چطور کمک می‌کرد و فقط در یک جلسه آن‌ها را درمان می‌کرد.

من خودم بی پولی را تجربه کردم ( شاید شما مشکل مالی نداشته باشید و می‌خواهید به سایر آرزوهای‌تان برسید، درست است اما من بی پولی را مثال می‌زنم البته که تمام روش‌هایی که گفته می‌شود برای رسیدن به هرچیزی قابل اجراست) و در زندگی برای بدست آوردن پول تلاش زیادی کرده‌ام. تقریباٌ 30 سال پیش گرسنه و بی خانمان بودم، دوستانی هم داشتم که برای اینکه چیزی برای خوردن داشته باشند مجبور بودند دزدی کنند.

راز موفقیت :

بعد ازینکه چندین جلسه با جاناتان ملاقات کردم تصمیم گرفتم هرطور شده باورهای قدیمی‌ام را در مورد پول با باورهای جدید جایگزین کنم و حالا وضعیت مالی من چنان تغییر شگفت انگیزی کرده است که بیشتر مواقع از این همه دارایی حیرت میکنم: اتومبیل‌های نو، خانه جدید، سفر به دور دنیا و مشتریانی بیش از آن که بتوانم از عهده آن‌ها برآیم.

حالا من خیلی راحت پول جذب می‌کنم هیچ بدهی ندارم و وارد دنیای ثروتمندان شده‌ام البته به خاطر دارم که روزی بی خانمان بودم.اما چه اتفاقی افتاد ؟

همه این‌ها با آگاهی از این نکته شروع می‌شود که  راه دیگری هم وجود دارد .این همان چیزی است که می‌خواهم هم اکنون آن را درک کنید.مهم نیست چه اتفاقاتی در زندگی‌تان افتاده است و یا اینکه شما فکر می‌کنید چه اتفاقاتی قرار است بیوفتد.

مهم این است که همیشه راه دیگری هم وجود دارد.راهی که شما در آن حرکت می‌کنید می‌تواند تفییر کند.هیچ چیز کاملاً قطعی نیست.

در واقع همانطور که می‌بینید به نظر می‌رسد هر چیزی در زندگی قابل تغییر است و شما می‎‌توانید هرجور دلتان می‌خواهد زندگی‌تان را شکل دهید حتی همین الان که این جملات را می‌خوانید می‌توانید شروع کنید به بازی با احتمالات جدید:

 • شما میخواهید چه کارهای را انجام دهید و چه چیزهایی را داشته باشید؟
 • می‌خواهید کسب و کارتان را تغییر دهید؟
 • شفا بیابید؟
 • پول بیشتری داشته باشید؟

یکی از دوستانم از من پرسید:از کجا می‌دانید چه چیزی غیر ممکن است؟ در پاسخ گفتم: شما از کجا می‌دانید که چه چیزی غیر ممکن نیست؟ 

قانون جذب چیست ؟ 

من هم اعتقاد دارم سیاره ما مثل همان سیاره‌ای است که در فیلم پیشتازان فضا به تصویر کشیده شد.هنگامی که کاپیتان کِرک و گروهش روی سیاره‌ای فرود آمدند تا قبل از رسیدن بقیه خدمۀ سفینه، آن را بررسی کنند، اتفاقات عجیبی را تجربه کردند:

یکی از آنها خرگوش سفید غول پیکری را می‌بیند و دیگری یک سامورایی پیر را می‌بیند که او را تعقیب می‌کند، کِرک هم نامزد سابقش و همچنین هم کلاسی قدیمی، رقیب همیشگی‌اش را می‌بیند.

فکر می‌کنم زمین هم شبیه آن سیاره است.وقتی که شما با انرژی زیاد چیزی را می‌خواهید روی به دست آوردن آن تمرکز می‌کنید.آن زمان است که واقعاً می‌توانید آن خواسته را جذب کنید.البته کمی طول می‌کشد تا نتایج را ببینید. زیرا ما هستیم که مدام در حال تغییر دادن افکارمان هستیم.

تصور کنید که به یک رستوران می‌روید و سوپ مرغ سفارش می‌دهید اما قبل ازینکه سوپ شما را بیاورند تصمیم می‌گیرید به جای آن، سوپ چینی سفارش دهید و دوباره قبل ازینکه سوپ‌تان آماده شود سفارش‌تان را به سوپ مرغ تغییر می‌دهید. و روی صندلی می‌نشینید و مدام شکایت می‌کنید که من هرگز نمی‌توانم چیزی را که می‌خواهم به دست بیاورم.

 اما دلیل این که سوپ شما دیر آماده می‌شود خود شما هستید!  بیشتر ما هر روز این کار را انجام می‌دهیم.شک و تردید باعث می‌شود رسیدن به خواسته‌هایمان تقریباً غیرممکن شود و در این حالت خیلی تعجب آور نخواهد بود که احساس کنید نمی‌توانید چیزی را که می‌خواهید به دست آورید.

روح جوهره‌ای است که بنا بر خواست و اراده ما شکل می‌گیرد و باید الگویی داشته باشد که بر طبق آن کار کند.یک قالب خمیر همان اندازه که تمایل دارد بیسکویت شود مایل است نان شود.برای روح هم فرق چندانی ندارد که ما چه تقاضایی داریم.

خانم برند ( Genevieve Behrend ) نیز در کتاب ” نیروی نامرئی شما ” که در سال 1921 چاپ شده نوشته است: سعی کنید تصویر چیزی که می‌خواهید را در ذهنتان بیاورید و آن را تجسم کنید.در نتیجه طبق قانون طبیعت ” هر عملی عکس العملی دارد ” خواسته‌تان، هم به صورت فیزیکی و هم معنوی به سوی شما بر می‌گردد.

کم کم برای جذب موفقیت ، پول ،لاغری و تناسب اندام و یا هر چیزی آماده شوید کمی صبور باشید و با ما همراه باشید، هیچ چیزی را از دست نمی‌دهید.

 آنچه در مطلب بعد خواهید خواند : 
 • یک راه میانبر برای جذب هر چیزی…

لینک کوتاه:http://RobinMode.com/?p=448

نوشته های مشابه

7 دیدگاه در “قانون جذب : دلیل این که سوپ شما دیر آماده می‌شود خود شما هستید !

 1. مینا صالحی گفت:

  خیلی مطلب خوبی بود دارم جلسات را یک به یک با شما میام جلو امیدوارم اتفاقات جدید شکل بگیرند

  1. محمد طلایی گفت:

   ممنونم حتما..با انرژی + و تداوم و پشتکار اتفاق میوفته

 2. Rudolphtok گفت:

  Convenient essay fac ilitate United kingdom via internet pricing calculator | The value we demand for United kingdom essay producing would be computed to the foundation on the adhering to facets: services choice.

 3. RichardHog گفت:

  Hunting to order essays from the respectable via internet sample producing supplier | Rely on the business that only hires American writers and it has subject matter professionals for the.

 4. Steptug گفت:

  مطلب پر مغزی بود بازم ادامه داره یا تموم شد؟

 5. مجتبی گفت:

  چطوری یه ماشین جذب کنیم؟

  1. محمد طلایی گفت:

   مجله موفقیت را دنبال کنید تا متوجه بشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *