مجله موفقیت

ساندویچ موفقیت را 180 درجه برگردانید!

ساندویچ موفقیت
زمان مطالعه این مطلب : ⏰ 3 دقیقه

معجزه 100 درصدی جملات در رسیدن به اهداف :

اگر باور داری که می‌توانی هرچه می‌خواهی را داشته باشی ، هرکسی که می‌خواهی بشوی یا هرکاری که می‌خواهی بکنی، آنگاه چه درخواستی میکنی؟
رازش در اینجاست.ترفند کار شما در این است که به جای همه شکایات و دغدغه‌ها ذهن خود را روی چیزی که واقعاً می‌خواهید متمرکز کنید و به این فکر کنید که به کجا می‌خواهید برسید نه این که کجا بودید یا کجا هستید !

این یک هنر است که چیزهایی که نمی‌خواهم را با نوشتن به چیزهایی که می‌خواهیم تبدیل کنیم.همۀ کاری که می‌کنیم این است که بر عکس دغدغه‌هایمان می‌نویسیم یعنی جملات را 180 درجه برمی‌گردانیم.به جای اینکه بگوییم : « خسته‌ام از این که در حین نویسندگی مزاحمم می‌شوند » می‌نویسیم : « من مکانی ساکت و آرام برای نوشتن کتابم می‌خواهم ».

آیا چشیدن طعم ساندویچ موفقیت فقط برای ژن‌های خوب است؟ ممکن است تعجب کنید که این کار چه فایده‌ای دارد ؟ چرا این جملات را بنویسیم در حالی که آن‌ها کمکی به پرداخت قسط‌ها و قبض‌ها و حل مشکلاتمان نمی‌کنند ؟

از نظر من موفقیت مثل ساندویچ میمونه و شما برای خوردن این ساندویچ خوشمزه نباید مثل همیشه رفتار کنید و فقط کافیه ساندویچ را 180 درجه بگردونید.ساندویچ استعاره از مقدماتی است که شما را با لذت آشنا کرده و سیر می‌کند و حس سیری و لذت استعاره از موفقیت است.

 اگر نیاز دارید گام به گام موفقیت را با هم محکم برداریم لازمه از ابتدا شروع کنیم ، شک نکنید و دکمۀ شروع را فشار بدین :

جلسه اول موفقیت

سوال خوبی است در پاسخ به آن باید گفت : تمرکز دوباره روی چیزی که می‌خواهید شما را در مسیر دستیابی به آن قرار می‌دهد.همانطور که ” دیپاک چوپرا ” در کتابش « برآورده شدن خود به خودی خواسته » نوشته :  « همۀ چیزی که ما نیاز داریم، واضح بودن قصد و نیت است.پس اگر بتوانیم خودمان را از سر راه برداریم، مقاصد و اهداف‌مان خودشان را به ما می‌رسانند »  .

معجزۀ قصد و درخواست با ساندویچ موفقیت :

دوستم “ کنت کمینز ” سخنران بزرگ و دستیار نویسندۀ کتاب « جادوی تغییر »، قدرت قصد و درخواست را به خوبی می‌شناسد.او یک مغازه ساندویچی دارد و یک روز تصمیم گرفت در رادیو در مورد این که هر کس یک ساندویچ بزرگ بخرد خوراک لوبیای رایگان دریافت خواهد کرد تبلیغ کند.هیچ کس از او نپرسید که چرا فکر کرد خوراک لوبیا می‌تواند یک جایزه باشد ؟

تمام چیزی که او به یاد دارد این است که مقدار زیادی لوبیای خوشمزه درست کرده بود و توانست مشتریان زیادی جذب کند.اما بخش عجیب ماجرا این بود که وقتی او با رادیو تماس گرفت که بخاطر تبلیغی که برایش کرده بودند تشکر کند شگفت زده شد، چرا که مسئولین رادیو از او عذر خواهی کردند و گفتند ما نتوانستیم تبلیغ شما را پخش کنیم!

 اما چطور کسب و کار او از تبلیغی رونق گرفت که اصلا پخش نشده بود ؟ 

لینک کوتاه:https://Robinmode.com/?p=1333

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *