مجله موفقیت

راز موفقیت یک میان‌بُر برای جذب هر چیزی …

راز موففیت یک میان بر برای رسیدن به هر چیزی
زمان مطالعه این مطلب : ⏰ 4 دقیقه

حالت شب💡

راز موفقیت در چیست ؟

راز موفقیت ! اجازه بدهید یک راز کوچک را به شما بگویم. بله شما برای رسیدن به خواسته‌هایتان یا جذب ثروت بیشتر به تمرین پنج مرحله‌ای نیاز ندارید.یک راه آسان تر هم وجود دارد.به شرطی این راز را به شما میگویم که آن را به کسی نگویید.قبول می‌کنید؟

قانون جذب

خوشحال باشید ” این همان رازی است که یک راه میان‌بر در زندگی‌تان ایجاد می‌کند تا به هرآنچه که می‌خواهید برسید.بله شاد بودن همان رازی است که گفتم.اگر در همین لحظه سعی کنید شاد باشید هر چه را بخواهید می‌توانید بدست آورید.می‌پرسید چرا؟

برای اینکه هرچه را که شما می‌خواهید برای این است که با داشتن آن شاد باشید.رالف پارلت در سال 1917 در کتابش ” بزرگترین تجارت زندگی ” نوشته است: هر آنچه ما انجام می‌دهیم به این دلیل است که می‌خواهیم شاد باشیم و این یک واقعیت است چه آن را بپذیریم چه نپیذیریم.

  • شما یک اتومبیل جدید می‌خواهید پس شما شادی می‌خواهید.
  • شما پول بیشتری می‌خواهید پس شما شادی می‌خواهید.
  • شما سلامتی بیشتری می‌خواهید پس شما شادی می‌خواهید.
  • شما می‌خواهید در رابطه‌تان دوست داشتنی و با محبت باشید،پس شما شادی می‌خواهید.

در واقع شاد بودن هدف اصلی شماست، شما برای اینکه همین الان شاد شوید به هیچ چیز دیگری نیاز ندارید چرا که شما می‌توانید انتخاب کنید که شاد باشید.

می‌دانم فهم این موضوع سخت است.همین امروز پرستار بهترین دوستم با من تماس گرفت که مرا آشفته و نگران کرد.من به دوستم گفته بودم ممکن است به توانبخشی نیاز داشته باشد.این خبر مرا پریشان کرد.چند ساعت بعد برای گرفتن وقت از یک دکتر طب سوزنی برای دوستم بیرون رفتم.

راز موفقیت

کنترل احساسات = قدرت جذب بیشتر

وقتی که داشتم رانندگی می‌کردم متوجه شدم نگرانی یا ناراحتی من کمکی هیچ کمکی به من و دوستم نمی‌کند و من با وجود این اتفاق می‌توانم شاد باشم  به قول معروف بخند تا دنیا به روی تو بخنده .

راز موفقیت

غرق این افکار بودم به نظرم آمد که آنچه ما باید آموزش ببینیم این است که چطور احساسات‌مان را کنترل کنیم  و آنچه آموخته‌ام این است بیشتر اتفاقاتی که پیرامون ما اتفاق می‌افتند یک رویا هستند اما واقعی به نظر می‌رسند . آنچه شرایط بیرونی ما را بوجود می‌آورد همان احساسات درونی‌مان هستند و این جاست که اهمیت عامل جذب مشخص می‌شود.

برای موفقیت در بورس، موفقیت در کسب و کار، موفقیت در روابط، موفقیت در زندگی زناشویی و… فقط کافیه احساسی که بعد از موفقیت بهت دست می‌دهد را از همین الان داشته باشی! راز موفقیت همین است (از جملات بزرگان در مورد موفقیت).

راز موفقیت

“پائول الس ورس” در کتاب قدیمی‌اش ” آهنربای ذهن ” که در سال 1924 چاپ شده می‌نویسد: ” ضمیر خودآگاه و هوشیار ما دلیل جذب هر چیزی است.پس خیلی سخت نگیرید راز موفقیت از یک حالت ساده بوجود می‌آید آن هم شاد بودن است.

 شاید بپرسید در حالی که هنوز خواسته‌هایمان را بدست نیاورده‌ایم چطور شاد باشیم؟ 

سوال خوبی است.شما با تصور اینکه به همه خواسته‌هایتان رسیده‌اید می‌توانید شاد باشید.بله به همین سادگی زمینه را برای رسیدن هرچه سریع‌تر به خواسته‌هایتان آماده می‌کنید.در جلسات قبل هم در مورد جذب پول یا عامل موفقیت صحبت کردیم و این جلسه فقط در مورد یک میان‌بر قوی صحبت کردیم که خودش راز موفقیت است.

راز موفقیت چیست ؟

در قسمت دیدگاه، چیزهایی که برایشان شکرگذار هستید بنویسید.شکرگذاری عامل شگفت انگیزی برای تشکر است و عامل جذب را به کار می‌اندازد.هرچه بیشتر برای چیزهایی که دارید شکرگذار باشید به خواسته‌هایتان نزدیک‌تر می‌شوید.در همین لحظه برای چه چیزهایی شکرگذار هستید ؟

در این مطلب به میان‌بری برای رسیدن به موفقیت پرداختیم که از آن به عنوان راز موفقیت در زندگی و یا عامل جذب هم یاد می‌کنند که این خود یک جمله موفقیت آمیز است.

 آنچه در قسمت بعد به آن خواهیم پرداخت : 
  • ضریب هوشی شما برای رسیده به موفقیت چقدر است ؟
  • تست ضریب هوشی

لینک کوتاه:http://RobinMode.com/?p=631

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “راز موفقیت یک میان‌بُر برای جذب هر چیزی …

  1. مهرداد پورصابری گفت:

    آخه چجوری با این گرونی و بدبختی و کرونا شاد باشیم؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *