مجله موفقیت

جنیفر لوپز شماره تلفن خود را برای عموم فاش کرد !

How can I contact JLO?
زمان مطالعه این مطلب : ⏰ 3 دقیقه

آیا جنیفر لوپز شماره تماس خود را در اختیار مخاطبان گذاشته است ؟

جنیفر لوپز ستاره سرشناس دنیای موسیقی و سینما که از خوانندگی تا بازیگری و حتی تولید پوشاک و عطر را نیز در کارنامه خود دارد، شماره تماس خود را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

خرید مدل لباس جنیفر لوپز

جنیفر لوپز که اخیراً در مراسم “سوپر بول” در کنار دیگر ستاره موسیقی؛ شکیرا، اجرایی فوق العاده داشت، اکنون با یک رفتار دیگر مورد توجه قرار است. او واقعاً شماره تماس خود را در اختیار مخاطبان گذاشته است.

 

لوپز شماره تلفن خود را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرد و صراحتا نوشت: “بله ، این واقعاً شماره من است”. این جمله همانقدر که باعث تعجب شد، باعث خوشحالی عده زیادی از مخاطبان جنیفر لوپز نیز که مایل بودند با وی در ارتباط باشند، شده است. اکنون می توانید به دوستان خود بگویید که جنیفر لوپز را در فهرست مخاطبین خود دارید.

به نظر می‌رسد جنیفر لوپز از برقراری ارتباط با مخاطبان خود بسیار خوشحال است چرا که صراحتاٌ اشاره کرده است: لطفا به من پیام بدهید.  این شماره تماس من است: ۳۰۵-۶۹۰-۰۳۷۹.

این توییت شامل یک لینک پیوند است که می‌توانید از طریق آن وارد مخاطبان لوپز شوید. البته هنوز مشخص نیست این سیستم تماس واقعاً کار می کند یا یک شوخی است.

جنیفر لوپز می‌گوید کارگردان خواسته «پستان‌هایش را ببیند» به گفته این بازیگر و خواننده آمریکایی کارگردان فیلم مجبور به عذرخواهی شده

لوپزجنیفر لوپز از جزییات مکالمه‌ای پرده برداشت که هنگام اندازه‌گیری لباس، کارگردان فیلم از او خواسته پیراهنش را دربیاورد.

این بازیگر هنگام شرکت در میزگرد برنامه «هالیوود ریپورتر» (Hollywood Reporter) در کنار لوپیتا نیانگو، اسکارلت جوهانسون، لارا درن، رنی زلوگر و آکوافینا، داستان خود را به اشتراک گذاشت.

او گفت: «هنگام اندازه گیری لباس، کارگردان فیلم از من خواست پیراهنم را دربیاورم … چرا که ظاهرا قرار بود در صحنه‌هایی برهنه در فیلم حاضر شوم. او می‌خواست پستان‌هایم را ببیند».

خانم لوپز گفت به‌رغم این که از دست تقاضای «دیوانه‌وار» کارگردان، «دستپاچه» شده بود در برابر این تقاضا مقاومت کرد و همچنین گفت طراح لباس حاضر در اتاق نیز سکوت اختیار کرده بود.

او ادامه داد: «من گفتم ما که اکنون سر صحنه فیلمبرداری نیستیم، از خودم دفاع کردم ولی خیلی خنده‌دار است چون به یاد می‌آورم در آن لحظه خیلی دستپاچه هم شده بودم. این را هم بگویم که طراح لباسی هم با من در اتاق حضور داشت. پس خانم دیگری هم در اتاق حضور داشت وقتی که او این درخواست را کرد و من گفتم نه».

وی گفت: «خوشبختانه کمی رگه برانکسی‌ام گل کرد و من گفتم مجبور نیستم سینه‌هایم را به تو نشان دهم خودت سر صحنه فیلمبرداری خواهی دید». [برانکس محله‌ای در نیویورک است.]

خانم لوپز که برای نقش خود در فیلم «شیادان» (Hustlers) نامزد جایزه اسکار شده است، همچنین گفت آن کارگردان بعدتر در همان روز از وی عذرخواهی کرد.

لینک کوتاه :https://Robinmode.com/?p=1018

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *