مجله موفقیت

موثرترین تست هوش برای رسیدن به موفقیت چیست ؟

زمان مطالعه این مطلب : ⏰ 4 دقیقه

ضریب هوشی شما برای رسیدن به موفقیت چقدر است ؟

در مطلب گذشته راز موفقیت را توضیح دادیم که انصافاً در ذهن همه ما بود ولی تقریباً به آن عمل نمی‌کردیم.اما در این مطلب میزان مستعد بودن شما را برای جذب موفقیت می‌سنجیم و در فصل بعد گام‌های موفقیت را آموزش می‌دهیم،قبل از این که وارد فصل جدید شویم آزمون زیر که توسط ” رندی گیج ” طراحی شده را انجام دهید و با موانعی که بر سر راه‌ موفقیت‌تان وجود دارد آشنا شوید و برای از بین بردن این موانع و محدودیت‌ها برنامه‌ریزی کنید.

تست هوش موفقیت

این آزمون چگونگی رسیدن به خواسته‌هایتان را از طریق عامل جذب مشخص می‌کند.در ضمن شما می‌توانید این آزمون را با دوستانتان و همه کسانی که می‌شناسید به اشتراک بگذارید تا آنها هم از آن استفاده کنند.به سوالات زیر جواب بله یا خیر دهید. دقت کنید صادقانه و بدون وسواس تست هوش موفقیت را در زیر با جواب بله یا خیر پاسخ دهید.

 

تست هوش موفقیت

 • آیا می‌ترسید که اگر ثروتمند شدید خانواده و دوستان‌تان شما را مثل قبل دوست نداشته باشند ؟
 • در زمان‌های کودکی یا نوجوانی هیج گاه با خود گفته‌اید که ” من ممکن نیست ثروتمند شوم اما حداقل انسانی درستکار هستم” ؟
 • آیا برای آموزش دین  و مذهب جملاتی مثل ” فداکاری برای دیگران بسیار با ارزش است و بعد از مرگ به خاطر این کار به شما پاداش داده می‌شود ” را به شما گفته‌اند ؟

 

 • آیا چنانچه درآمدتان بیشتر از والدین تان باشد احساس گناه می‌کنید ؟
 • وقتی از نظر مالی ارتقا پیدا می‌کنید برای ماندن در این وضعیت اقدامی نمی‌کنید ؟
 • آیا شما هم در زمان رشدتان، سریال‌هایی را دیده‌اید که در آن‌ها افراد ثروتمند را انسان‌هایی بی معرفت پر ادعا و متظاهر معرفی می‌کنند ؟
 • آبا بیماری مزمنی دارید که به نظر می‌آید پزشکان نتوانسته‌اند آن را درمان کنند ؟

 

 • آیا تا به حال به افرادی که لباس اتومبیل و خانه گران قیمت دارند حسادت کرده‌اید ؟
 • آیا شما گاهی فکر می‌کنید که نجابت، شرافت، عشق و معنویات مربوط به افراد فقیر است ؟
 • آیا تا به حال به یک رابطۀ منفی یعنی رابطه‌ای که در آن احساس خوشایندی ندارید پایان داده‌اید که بلافاصله رابطه جدیدی را درست مانند قبلی جایگزین آن کنید ؟

 

 • آیا تا به حال از این جملات استفاده کرده اید: ” آه در بساط ندارم،ثروتمندان فاسدند و پول چرک کف دست است ” ؟
 • تا به حال بهانه‌ای برای شکست‌تان داشته اید؟ مثلاً به خودتان بگویید: من یا باید پول داشته باشم تا بتوانم با آن ثروت بیشتری را به دست بیاورم یا باید کسی برایم پارتی بازی کند تا بتوانم موفق شوم؟
 • آیا از بودن با آدم‌های ضعیف و مظلوم و مبارزه با بی عدالتی‌ای که در حق آنها شده لذت می‌برید؟
 • آیا خودتان را از لحاظ شغلی، سلامتی و مالی به مخاطره می‌اندازید تا نزدیکان‌تان حس همدردی و ترحم به شما داشته باشند؟
 • آیا در یک رابطه پایدار هستید ؟ آیا پول کافی برای تأمین نیازهایتان دارید؟ آیا از سلامتی کامل برخوردارید؟ آیا احساس می‌کنید زندگی یک احساس زودگذر است؟

پاسخ تست هوش موفقیت رندی گیج :


تعداد پاسخ‌های بله و خیر را جدا جمع بزنید.اکنون نتایج آزمون را به صورت زیر می‌توانید تفسیر کنید :

 اگر به بیشتر از 13 سوال پاسخ خیر داده‌اید : 

به شما تبریک می‌گویم چون شما آگاهانه زندگی می‌کنید و روی افکار و ورودی‌های ذهن‌تان تسلط دارید.بنابراین تست را به فرد دیگری بدهید تا باورهایش را بسنجد.

 

 اگر به 3 تا 5 سوال پاسخ بله داد‌اید : 

به احتمال ریاد باورهای نادرستی در ناخودآگاه تان وجود دارد که به آنها چسبیده‌اید و الگوی خاصی را در زندگی‌تان دنبال می‌کنید و می‌ترسید که آن‌ها را تغییر دهید.

 

 اگر به 5 تا 7 سوال پاسخ بله داده‌اید : 

شما در ” دور باطل ” گیر افتاده‌اید که زندگی‌تان را راکد نموده و به کندی جلو می‌روید.قطعاً شکست‌های کوچک و بزرگی را هم تجربه کرده‌اید که مانع از موفقیت‌های بعدی و دست‌یابی به آنچه شایسته‌اش هستید می‌شود.

 

 اگر به 7 سوال یا بیشتر پاسخ مثبت داده‌اید : 

این حالت نشان می‌دهد که شما وارد یک سراشیبی تند شده‌اید و انرژی کمی دریافت می‌کنید و این باعث شده دچار مشکلات جدی احساسی، جسمی و یا حتی مالی شوید.پس شما هم به نوعی در ” دور باطل ” گیر افتاده‌اید. مثل ” رندی گیج ” میلیونری که پیش از تغییر باورها و شیوۀ زندگی‌اش، در سن سی سالگی به دلیل همین ” دور باطل “، همه چیزش را از دست داده بود.

یعنی شما هم باید فوراً الگوهایتان را تغییر دهید تا بتوانید این ” دور باطل ” را متوقف کنید و همچنین باید باورهای محدودکننده‌ای که ناخودآگاه‌تان را اشغال کرده‌اند شناسایی و باورهای مثبت را جایگزین آن‌ها کنید.

امیدواریم تست هوش موفقیت شما اگر خوب از کار در نیامد حساسیت نداشته باشید و در کمال آرامش سعی در تصحیح رویه خود داشته باشید تا گام‌های خود در موفقیت را محکم بردارید. در حال حاضر باید پاسخ این سوال که ” ضریب هوشی شما برای رسیدن به موفقیت چقدر است ؟ ” را تقریباً حدس بزنید.

لینک کوتاه:https://Robinmod.com/?p=830

 

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “موثرترین تست هوش برای رسیدن به موفقیت چیست ؟

 1. عطیه جمالی گفت:

  من خیلی از این مشخصات را دارم چکار کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *